Rozlosování
Rozlosování SM divize 2015/16
1. kolo
12.09.15 so 09:00 TJ Odry - TJ Krnov Dimidenko
12.09.15 so 09:00 TJ Kovohutě Břidličná - TJ Horní Benešov B Řepka
12.09.15 so 09:00 KK Minerva Opava - SKK Ostrava Bičík
12.09.15 so 09:00 TJ Opava B - TJ Sokol Michálkovice Kříž
12.09.15 so 10:00 SKK Jeseník - KK Lipník nad Bečvou Kovář
12.09.15 so 11:30 TJ Spartak Přerov B - TJ Sokol Dobroslavice Sedláček
2. kolo
19.09.15 so 09:00 TJ Krnov - TJ Sokol Michálkovice Čech
19.09.15 so 09:00 TJ Sokol Dobroslavice - TJ Opava B Třečák
19.09.15 so 09:00 SKK Ostrava - TJ Spartak Přerov B Trnka
19.09.15 so 09:00 KK Lipník nad Bečvou - KK Minerva Opava Zeiner
19.09.15 so 09:00 TJ Odry - TJ Kovohutě Břidličná Dvorský
19.09.15 so 16:00 TJ Horní Benešov B - SKK Jeseník Hendrych
3. kolo
10.10.15 so 09:00 TJ Kovohutě Břidličná - TJ Krnov Řepka
10.10.15 so 09:00 KK Minerva Opava - TJ Horní Benešov B Bičík
10.10.15 so 09:00 TJ Opava B - SKK Ostrava Volný
10.10.15 so 09:00 TJ Sokol Michálkovice - TJ Sokol Dobroslavice Raabová
10.10.15 so 10:00 SKK Jeseník - TJ Odry Cundrla
10.10.15 so 11:30 TJ Spartak Přerov B - KK Lipník nad Bečvou Kryl
4. kolo
17.10.15 so 09:00 TJ Krnov - TJ Sokol Dobroslavice Vavrečka
17.10.15 so 09:00 SKK Ostrava - TJ Sokol Michálkovice Holas
17.10.15 so 09:00 KK Lipník nad Bečvou - TJ Opava B Zeiner
17.10.15 so 09:00 TJ Odry - KK Minerva Opava Dimidenko
17.10.15 so 09:00 TJ Kovohutě Břidličná - SKK Jeseník Řepka
17.10.15 so 16:00 TJ Horní Benešov B - TJ Spartak Přerov B Bilíček
5. kolo
24.10.15 so 09:00 KK Minerva Opava - TJ Kovohutě Břidličná Bičík
24.10.15 so 09:00 TJ Opava B - TJ Horní Benešov B Kříž
24.10.15 so 09:00 TJ Sokol Michálkovice - KK Lipník nad Bečvou Dein
24.10.15 so 09:00 TJ Sokol Dobroslavice - SKK Ostrava Svačina
24.10.15 so 10:00 SKK Jeseník - TJ Krnov Kovář
24.10.15 so 11:30 TJ Spartak Přerov B - TJ Odry Goldemund
6. kolo
31.10.15 so 09:00 TJ Krnov - SKK Ostrava Kovář
31.10.15 so 09:00 KK Lipník nad Bečvou - TJ Sokol Dobroslavice Zeiner
31.10.15 so 09:00 TJ Odry - TJ Opava B Dvorský
31.10.15 so 09:00 TJ Kovohutě Břidličná - TJ Spartak Přerov B Řepka
31.10.15 so 10:00 SKK Jeseník - KK Minerva Opava Cundrla
31.10.15 so 16:00 TJ Horní Benešov B - TJ Sokol Michálkovice Dostál
7. kolo
07.11.15 so 09:00 KK Minerva Opava - TJ Krnov Bičík
07.11.15 so 09:00 TJ Opava B - TJ Kovohutě Břidličná Volný
07.11.15 so 09:00 TJ Sokol Michálkovice - TJ Odry Raabová
07.11.15 so 09:00 TJ Sokol Dobroslavice - TJ Horní Benešov B Pavlík
07.11.15 so 09:00 SKK Ostrava - KK Lipník nad Bečvou Trnka
07.11.15 so 11:30 TJ Spartak Přerov B - SKK Jeseník Sedláček
8. kolo
14.11.15 so 09:00 TJ Krnov - KK Lipník nad Bečvou Čech
14.11.15 so 09:00 TJ Odry - TJ Sokol Dobroslavice Dimidenko
14.11.15 so 09:00 TJ Kovohutě Břidličná - TJ Sokol Michálkovice Řepka
14.11.15 so 09:00 KK Minerva Opava - TJ Spartak Přerov B Bičík
14.11.15 so 10:00 SKK Jeseník - TJ Opava B Kovář
14.11.15 so 16:00 TJ Horní Benešov B - SKK Ostrava Hendrych
9. kolo
21.11.15 so 09:00 TJ Opava B - KK Minerva Opava Kříž
21.11.15 so 09:00 TJ Sokol Michálkovice - SKK Jeseník Deingruberová
21.11.15 so 09:00 TJ Sokol Dobroslavice - TJ Kovohutě Břidličná Třečák
21.11.15 so 09:00 SKK Ostrava - TJ Odry Holas
21.11.15 so 09:00 KK Lipník nad Bečvou - TJ Horní Benešov B Zeiner
21.11.15 so 11:30 TJ Spartak Přerov B - TJ Krnov Kryl
10. kolo
28.11.15 so 09:00 TJ Krnov - TJ Horní Benešov B Vavrečka
28.11.15 so 09:00 TJ Odry - KK Lipník nad Bečvou Dvorský
28.11.15 so 09:00 TJ Kovohutě Břidličná - SKK Ostrava Řepka
28.11.15 so 09:00 KK Minerva Opava - TJ Sokol Michálkovice Bičík
28.11.15 so 10:00 SKK Jeseník - TJ Sokol Dobroslavice Cundrla
28.11.15 so 11:30 TJ Spartak Přerov B - TJ Opava B Goldemund
11. kolo
05.12.15 so 09:00 TJ Opava B - TJ Krnov Volný
05.12.15 so 09:00 TJ Sokol Michálkovice - TJ Spartak Přerov B Raabová
05.12.15 so 09:00 TJ Sokol Dobroslavice - KK Minerva Opava Svačina
05.12.15 so 09:00 SKK Ostrava - SKK Jeseník Trnka
05.12.15 so 09:00 KK Lipník nad Bečvou - TJ Kovohutě Břidličná Zeiner
05.12.15 so 16:00 TJ Horní Benešov B - TJ Odry Bilíček
12. kolo
12.12.15 so 09:00 TJ Krnov - TJ Odry Kovář
12.12.15 so 09:00 KK Lipník nad Bečvou - SKK Jeseník Zeiner
12.12.15 so 09:00 SKK Ostrava - KK Minerva Opava Holas
12.12.15 so 09:00 TJ Sokol Dobroslavice - TJ Spartak Přerov B Pavlík
12.12.15 so 09:00 TJ Sokol Michálkovice - TJ Opava B Deingruberová
12.12.15 so 16:00 TJ Horní Benešov B - TJ Kovohutě Břidličná Dostál
13. kolo
16.01.16 so 09:00 TJ Sokol Michálkovice - TJ Krnov Raabová
16.01.16 so 09:00 TJ Opava B - TJ Sokol Dobroslavice Kříž
16.01.16 so 09:00 KK Minerva Opava - KK Lipník nad Bečvou Bičík
16.01.16 so 09:00 TJ Kovohutě Břidličná - TJ Odry Řepka
16.01.16 so 10:00 SKK Jeseník - TJ Horní Benešov B Kovář
16.01.16 so 11:30 TJ Spartak Přerov B - SKK Ostrava Sedláček
14. kolo
23.01.16 so 09:00 TJ Krnov - TJ Kovohutě Břidličná Čech
23.01.16 so 09:00 TJ Odry - SKK Jeseník Dimidenko
23.01.16 so 09:00 KK Lipník nad Bečvou - TJ Spartak Přerov B Zeiner
23.01.16 so 09:00 SKK Ostrava - TJ Opava B Trnka
23.01.16 so 09:00 TJ Sokol Dobroslavice - TJ Sokol Michálkovice Třečák
23.01.16 so 16:00 TJ Horní Benešov B - KK Minerva Opava Hendrych
15. kolo
06.02.16 so 09:00 TJ Sokol Dobroslavice - TJ Krnov Svačina
06.02.16 so 09:00 TJ Sokol Michálkovice - SKK Ostrava Deingruberová
06.02.16 so 09:00 TJ Opava B - KK Lipník nad Bečvou Volný
06.02.16 so 09:00 KK Minerva Opava - TJ Odry Bičík
06.02.16 so 10:00 SKK Jeseník - TJ Kovohutě Břidličná Cundrla
06.02.16 so 11:30 TJ Spartak Přerov B - TJ Horní Benešov B Kryl
16. kolo
13.02.16 so 09:00 TJ Krnov - SKK Jeseník Vavrečka
13.02.16 so 09:00 TJ Kovohutě Břidličná - KK Minerva Opava Řepka
13.02.16 so 09:00 TJ Odry - TJ Spartak Přerov B Dvorský
13.02.16 so 09:00 KK Lipník nad Bečvou - TJ Sokol Michálkovice Zeiner
13.02.16 so 09:00 SKK Ostrava - TJ Sokol Dobroslavice Holas
13.02.16 so 16:00 TJ Horní Benešov B - TJ Opava B Bilíček
17. kolo
27.02.16 so 09:00 SKK Ostrava - TJ Krnov Trnka
27.02.16 so 09:00 TJ Sokol Dobroslavice - KK Lipník nad Bečvou Pavlík
27.02.16 so 09:00 TJ Sokol Michálkovice - TJ Horní Benešov B Raabová
27.02.16 so 09:00 TJ Opava B - TJ Odry Kříž
27.02.16 so 09:00 KK Minerva Opava - SKK Jeseník Bičík
27.02.16 so 11:30 TJ Spartak Přerov B - TJ Kovohutě Břidličná Goldemund
18. kolo
05.03.16 so 09:00 TJ Krnov - KK Minerva Opava Kovář
05.03.16 so 09:00 TJ Kovohutě Břidličná - TJ Opava B Řepka
05.03.16 so 09:00 TJ Odry - TJ Sokol Michálkovice Dimidenko
05.03.16 so 09:00 KK Lipník nad Bečvou - SKK Ostrava Zeiner
05.03.16 so 10:00 SKK Jeseník - TJ Spartak Přerov B Kovář
05.03.16 so 16:00 TJ Horní Benešov B - TJ Sokol Dobroslavice Dostál
19. kolo
12.03.16 so 09:00 KK Lipník nad Bečvou - TJ Krnov Zeiner
12.03.16 so 09:00 SKK Ostrava - TJ Horní Benešov B Holas
12.03.16 so 09:00 TJ Sokol Dobroslavice - TJ Odry Třečák
12.03.16 so 09:00 TJ Sokol Michálkovice - TJ Kovohutě Břidličná Deingruberová
12.03.16 so 09:00 TJ Opava B - SKK Jeseník Volný
12.03.16 so 11:30 TJ Spartak Přerov B - KK Minerva Opava Sedláček
20. kolo
19.03.16 so 09:00 TJ Krnov - TJ Spartak Přerov B Čech
19.03.16 so 09:00 KK Minerva Opava - TJ Opava B Bičík
19.03.16 so 09:00 TJ Kovohutě Břidličná - TJ Sokol Dobroslavice Řepka
19.03.16 so 09:00 TJ Odry - SKK Ostrava Dvorský
19.03.16 so 10:00 SKK Jeseník - TJ Sokol Michálkovice Cundrla
19.03.16 so 16:00 TJ Horní Benešov B - KK Lipník nad Bečvou Hendrych
21. kolo
02.04.16 so 09:00 KK Lipník nad Bečvou - TJ Odry Zeiner
02.04.16 so 09:00 SKK Ostrava - TJ Kovohutě Břidličná Trnka
02.04.16 so 09:00 TJ Sokol Dobroslavice - SKK Jeseník Svačina
02.04.16 so 09:00 TJ Sokol Michálkovice - KK Minerva Opava Raabová
02.04.16 so 09:00 TJ Opava B - TJ Spartak Přerov B Kříž
02.04.16 so 16:00 TJ Horní Benešov B - TJ Krnov Bilíček
22. kolo
09.04.16 so 09:00 TJ Krnov - TJ Opava B Vavrečka
09.04.16 so 09:00 KK Minerva Opava - TJ Sokol Dobroslavice Bičík
09.04.16 so 09:00 TJ Kovohutě Břidličná - KK Lipník nad Bečvou Řepka
09.04.16 so 09:00 TJ Odry - TJ Horní Benešov B Dimidenko
09.04.16 so 10:00 SKK Jeseník - SKK Ostrava Kovář
09.04.16 so 11:30 TJ Spartak Přerov B - TJ Sokol Michálkovice Kryl